top of page
preintro.png

מי אמר שאי אפשר לדאוג לסביבה וגם להרוויח כסף? 

הופכים את המחזור לעסק הריווחי שלך

 הצב Jimmy אצלך בבניין, בחנות או במקום העבודה והפוך ל-פריסייקלר

Recycling Bottles

לוקחים את המחזור לידיים

כולנו רוצים שהמחזור יצליח, אבל התהליך מסורבל ויקר והמאמץ גדול מדי.
הרבה אנשים נמנעים מללכת עד לנקודת האיסוף, אפילו לא בתמורה לדמי הפקדון.
בפריסייקל אנחנו מקרבים את המחזור לצרכן.
באמצעות טכנולוגיה רובוטית, בינה מלאכותית ורשת עולמית של פריסייקלרים אנחנו מייצרים כלכלה מעגלית אמיתית והופכים פסולת פלסטיק לחומרי גלם בעלי ערך.

מה זה  Jimmy ?

רובוט שמייצר הכנסה לבעליו.
Jimmy ממחזר בקבוקי פלסטיק והופך אותם במקום לחומר גלם בעל ערך (שבבים נקיים/פילמנט). 
חומר הגלם נאסף מהאתר בשקים.
Jimmy הוא בגודל של כספומט נייד וניתן להציב אותו כמעט בכל מקום שיש בו חיבור לחשמל. 
Night City Lights

איפה כדאי להציב Jimmy ?

בבניין מגורים - בכניסה, בחניון מקורה או בחדר אשפה, בקומה של בניין משרדים או מגדל מגורים, בקפיטריה, בקמפוס, בבית ספר או בגן הילדים, בחנות רחוב, במתנס או בכל אתר מקורה אחר שלא הזכרנו,שיש בו תנועה של אנשים (משתמשים).
Office worker riding a scooter

מה זה פריסייקלר?

פריסייקלר הוא אדם ששכר, קנה, או קיבל מאיתנו בהשאלה Jimmy והציבו באתר. הפריסייקלר (או מי מטעמו), אחראי לתפעול ותחזוקה שוטפת של Jimmy , הזנת שקים ריקים ואחסון שקים מלאים עד להגעת השליח ותמיכה במשתמשים. הפריסייקלר דואג לסביבה וגם מרוויח כסף.  
Business People Applauding

מי יכול להיות פריסייקלר?

כל אחד. אדם פרטי או חברה, נציג ועד הבית או חברת ניהול, בעלים או עובד בעסק או ארגון , כל עוד הוא מציב ומפעיל Jimmy בהסכמת בעל/י האתר.
A woman at the office overlooking the city skyline

מה לגבי תמיכה טכנית?

כל Jimmy מדווח על תכולתו ומצבו לרשת הענן של פריסייקל ולאפליקציה של הפריסייקלר.
במידה ונדרשת תמיכה שלא נפתרת  על ידי הפריסייקלר, תנתן תמיכה (מקוונת)  מרחוק על ידי צוות פריסייקל. במקרה הצורך ישלח טכנאי לאתר.
Digital Calculator

כמה מרויח פריסייקלר?

כל זרם ההכנסות המתקבל מ-Jimmy תלוי במספר פרמטרים: מספר הבקבוקים המוזנים אליו ביום, שיתוף דמי הפקדון בין הפריסייקלר למשתמש (צרכן, שכן, עובר אורח, שמזין בקבוקים ל-Jimmy ), גודל שטח האחסון ואופן המימון של Jimmy .  לחץ כאן  למחשבון פריסייקל.
Woman Climber

מדיניות 0 (כמעט) סיכונים עבור הפריסייקלר

חשוב לנו שהמחזור יעבוד על אמת ולכן אנו מעוניינים לעודד פריסייקלרים פוטנציאלים להרים את הכפפה. פריסייקלרים שלא מעוניינים להשקיע , יוכלו להוסיף אתר לרשת  האתרים שלנו.  אנחנו נדאג לפרסם את האתר למשקיעים פוטנציאלים ולהשיג מימון עבור ה Jimmy.  הפריסייקלר במקרה זה, ישא רק בעלות ההתקנה. לעומת זאת, לפריסייקלר שכן יהיה מעוניין להשתתף במימונו של Jimmy, מובטח כי במידה ויחליט לסגור את האתר,  מכל סיבה שהיא,  אנו נחזיר לו את  סכום ההשקעה המקורי בקיזוז הרווחים שגרף  עד כה.
Digital Calculator

איך מחושב הרווח

שבבי הפלסטיק ש-Jimmy מייצר נאגרים בשקים הממוקמים בתוכו. השקים נאספים על ידינו בתדירות שתואמת את גודל מקום האחסון באתר [ככל שמקום האחסון גדול יותר ותדירות האיסוף נמוכה הרווחיות עולה ]. השקים מועברים למפעל פלסטיק שקונה את השבבים.  הפריסייקלר מקבל תשלום לפי משקל השבבים בכל משלוח שנאסף. בנוסף, ה- Jimmy מדווח לתאגיד מחזור על בקבוקים שמוחזרו עליהם חל חוק הפיקדון, ומזדכה  עבורם.
מסכום הרווח המתקבל יש לקזז מימון חודשי של הציוד (שתלוי בגובה ההשקעה הראשונית שיהיה מעוניין הפריסייקלר להשקיע, בניכוי דמי התקנה חד פעמיים) , ועלויות תחזוקה. לחץ כאן  למחשבון פריסייקל.
Growth

למה ככה?

אנחנו מאמינים שמחזור יכול להצליח, אם יתרחש קרוב ככל האפשר לצרכן וידרוש ממנו מאמץ מינימלי. כדי לייצר הצדקה כלכלית ל"התקרבות" הזו יש צורך להפיק חומר גלם בעל ערך גבוה כבר במקור, בנקודת האיסוף הסמוכה לצרכן.  
Special Effects

מהי הטכנולוגיה?

Jimmy בעל בינה מלאכותית, עתיר אלגוריתמים לראיה ממוחשבת אשר מקנים לו יכולת לימוד וזיהוי. Jimmy , פועל באופן קומפקטי, חסכוני, ושקט, מפרק אובייקטים תלת מימדיים מפלסטיק (אריזות) באופן מדוייק, מפריד תוויות ודבקים ומפיק חומר גלם טהורים.
bottom of page